کد خبر: 87
تاریخ انتشار: 4 اردیبهشت 1398 - 08:55
برندگان جشنواره بزرگ

به نام خدا

 

در روزهای پایانی سال 97 و در آستانه‌ی نوروز، با هدف کمک به اقتصاد خانواده و تسهیل در امر خرید مایحتاج هم‌میهنان گرانقدرمان، اقدام به برگزاری جشنواره‌های نوروزی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی جانبو نمودیم.

 

 

در راستای این اقدام و با هدف تجلیل از همراهی شما عزیزان و ذره‌ای قدردانی و سپاس‌گزاری از مشتریان ارجمند و همراهان همیشگی‌مان، جشنواره‌ای بزرگ با نام "یک‌سال خرید رایگان" و جوایز ارزشمند 98 کارت هدیه خرید از فروشگاه‌های جانبو در سراسر سال 1398 (تا سقف ماهیانه 2000000 ریال) برای 98 نفر در تمامی شعب جانبو راه‌اندازی شد که تا ساعات پایانی و لحظه تحویل سال نو ادامه یافت.

 

 

پس از ایام نوروز و در آخرین روزهای فروردین‌ماه سال جاری مراسم قرعه‌کشی این جشنواره‌بزرگ با حضور و نظارت نماینده محترم اداره بازرگانی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران جناب آقای "جواد سلمانی" و دیگر حضار و میهمانان گرامی برگزار و برندگان خوش‌شانس این بخش از جشنواره‌های نوروزی جانبو مشخص شدند.

 

 

مفتخریم ذره‌ای سپاس‌گزار انتخاب جانبو توسط شما و قدردان همراهی همیشگی هموطنان گرامی بوده و امیدواریم به زودی با جشنواره‌های بیشتر و بزرگ‌تر و بهبود و ارائه‌ی خدماتی بهتر و مناسب‌تر در کنار شما عزیزان باشیم.

 

فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیفی جانبو

بهار 1398

  

لیست اسامی برندگان جشنواره یک‌سال خرید رایگان 

 

نظرات